Nabídka moderní gastronomie

 

Pro ty z Vás, kteří vlastníte hospůdkuapartmán, kiosek či bistro a nemáte možnost si vybudovat vlastní kuchyňské zázemí, s našim jídlem které se pouze ohřívá se rázem stanete vyhledávaným občerstvením.

 

 

Maminky a tatínkové, kteří o prázdninách máte svoje ratolesti doma a musíte jim denně připravovat jídlo = dítě od 3. třídy je schopno si naše jídlo ohřát v mikrovlnce samo.

 

 

 

 

Pro Vás řidiče, kteří trávíte většinu času na cestách, nebo v zahraničí a žijete ve svých kamionech je naše jídlo naprosto ideální díky nenáročnosti na uchování a rychlosti přípravy.

 

 

 

V současné době již nemá zaměstnavatel povinnost zajišťovat zaměstnanci stravování, a tak si ráno do kabelky, nebo kapsy dáte náš kelímek a teplé a vydatné jídlo máte zajištěno během chvilky.

 

 

 

 

Ženy, matky, manželky i vy moderní přítelkyně, baví Vás po náročném dni v zaměstnání stát u plotny a připravovat večeři? I vy máte čas od času nárok na malý odpočinek a tak využijte naší nabídky a vykouzlete vydatnou večeři, za 3 minuty máte hotovo!

 

 

 

 

Studenti, můžete si zpestřit školní stravu našimi hotovými jídly a to jak na internátech, tak na vysokoškolských kolejích, nebo privátech.

 

 

 

Ahój, naše domácí kuchyně může být s Vámi všude na vodě i na souši, navíc jsou kelímky lehoučké a nerozbitné.

 

 

 

I pro Vás , kteří máte toulavé boty a rádi vyrážíte do přírody, je připravena naše řada jídel, polévek a dalších dobrot na Vaše outdorové výpravy.

 

 

 

Rybáři, vy víte co mají rády ryby, my víme, co by mohlo na lovu chutnat Vám! Dobrou chuť a Petrův zdar!

 

 

 

Víme, že maminky na mateřské dovolené bojují s časem nejvíc, výchova a péče o dítě, domácnost, pochůzky po doktorech atd., tedy i pro Vás bude výhodou, když doma vytáhnete ze spíže náš kelímek a jenom jídlo ohřejete, ať už pro Vás, děti, nebo manžela.

 

 

 

Zpříjemněte si pobyt na chatě či chalupě s domácím jídlem, aniž byste ho museli vařit a navíc se zárukou 2 roky můžete mít jídlo v zásobě vždy když přijedete.

 

 

 

Jste v důchodu a nemáte čas? I pro Vás moudrá hospodyňka navařila dobré jídlo se kterým spoustu času ušetříte a budete mít ke stáru konečně chvilku pro sebe a své záliby.